HUBUNGI KAMI

Hubungi Kami

Suite 2-3, Jalan Cempaka SD12/1A,
Bandar Sri Damansara PJU9, 52200 Kuala Lumpur
Tel : 03 – 6270 1236/1224
Faks : 03 – 6270 1237
Alamat Emel : info@koopsahabat.my
Bil Nama Pegawai Perincian
1 Fikri Izaidi b. Ya’acob Pegawai
+6011-1072 3137
2 Zainiza bt. Mat Sukor Pegawai
+6011-1072 3137
Bil Nama Pegawai Perincian
1 Muhammad Afham b. Mohd Edross Pegawai
603-6270 1236 EXT:147
2 Nurul Nurfarahin bt. Sazali Pegawai
603-6270 1236 EXT:147
Bil Nama Pegawai Perincian
1 Nur Hidayatul Akmal b. Ismail Pegawai
603-6270 1236 EXT:124

Direktori Kakitangan

Bil Nama Pegawai Perincian
1 Mazri bin Mahmood Ketua Pegawai Eksekutif
mazri@koopsahabat.my
Ext : 101
2 Mohd Suhairy bin Mat Sari Pengurus Besar , Bahagian Pengurusan & Korporat
m.suhairy@koopsahabat.my
Ext : 115
3 Azlan bin Jamil Pengurus Besar, Bahagian Pelaburan & Perniagaan
azlan@koopsahabat.my
Ext : 801
Bil Nama Pegawai Perincian
1 Ismail Khairi bin Omar Shukri Pengurus
ismailkhairi_HR@koopsahabat.my
Ext : 116
2 Rahfizah binti Che Rahim Penolong Pengurus (Mangku)
rahfizah_HR@koopsahabat.my
Ext : 115
Seksyen Pengurusan
3 Wan Mohd Hazizi bin Wan Mansor Eksekutif
hazizi.mansor@koopsahabat.my
Ext : 117
4 Siti Maisarah binti Abdullah Kerani 
maisarah@koopsahabat.my
Ext : 141
Seksyen Pembangunan
5 Rosfarni binti Abdul Rahim Penolong Eksekutif
rosfarni@koopsahabat.my
Ext : 143
Bil Nama Pegawai Perincian
1 Izy Shah bin Ismail Pengurus Kanan (Mangku)
izy.shah@koopsahabat.my
Ext : 401
Seksyen Kewangan
2 Mohd Nazrin bin Mustafa Pengurus
m.nazrin@koopsahabat.my
Ext : 118
3 Siti Najwa binti Sheik Maarof Eksekutif
najwa@koopsahabat.my
Ext : 402
4 Noor Asiah binti Baharuddin Eksekutif
noorasiah@koopsahabat.my
Ext : 403
5 Muhammad Afham bin Mohd Edross Eksekutif(Mangku)
afhamedross@koopsahabat.my
Ext : 147
6 Nor Afiqah binti Mohd Hasni Penolong Eksekutif
nor.afiqah@koopsahabat.my
Ext : 166
7 Nor Hasida binti Khamis Penolong Eksekutif
norhasida@koopsahabat.my
Ext : 404
8 Nur Amalina binti Ismail Penolong Eksekutif
amalina@koopsahabat.my
n Ext : 405
9 Nurul Nurfarahin binti Sazali Penolong Eksekutif
farahin@koopsahabat.my
Ext : 147
10 Nurul Atikah binti Che Halim Kerani
n.atikah@koopsahabat.my
Ext :
Seksyen Akaun Utama
11 Noorziana binti Wahono Akauntan
noorziana@koopsahabat.my
Ext : 301
12 Maria Binti Mohd Din Penolong Pengurus (Percubaan)
maria@koopsahabat.my
Ext :-
13 Hasanah binti Abdul Rahman Eksekutif
hasanah@koopsahabat.my
Ext : 104
14 Nur Suhailah binti Samsudin Penolong Eksekutif
suhailah@koopsahabat.my
Ext : 106
15 Maizatul Izati binti Mohd Azizi Penolong Eksekutif
maizatul@koopsahabat.my
Ext : -
16 Siti Nur Azizah binti Abdul Hizam Kerani
nurazizah@koopsahabat.my
Ext : 107
17 Nur Syafiqah binti Mohd Yaman Kerani
syafiqah@koopsahabat.my
Ext : 105
Seksyen Akaun Subsidiari
18 Yusnida binti Ab Ghani Pengurus (Mangku)
yusnida@koopsahabat.my
Ext : 103
19 Mohd Soufi bin Jamak Eksekutif Kanan (Mangku)
soufi@koopsahabat.my
Ext : 112
20 Muhammad Azrie bin Ramli Penolong Eksekutif
azrie@koopsahabat.my
Ext : 106
Bil Nama Pegawai Perincian
1 Bazilah binti Razmi Pengurus
ilibazilah@koopsahabat.my
Ext : 
Seksyen Pentadbiran
2 Norizan binti Alias Eksekutif Kanan 
norizan@koopsahabat.my
Ext : 137
3 Siti Raihaniah binti Abd Rahim Penolong Eksekutif
raiha@koopsahabat.my
Ext : 110
4 Norain binti Dollah Kerani
norain@koopsahabat.my
Ext : 100
5 Mohd Fazli bin Saari Pemandu
6 Mohd Suhaimi bin Mat Ludin Pemandu
7 Muhammad Syukri bin Mohd Ruslan Pemandu
Seksyen Pengurusan Aset
8 Muhammad Faizzul bin Magis @ Aziz Eksekutif Aset
faizzul@koopsahabat.my
Ext : 111
Seksyen Teknologi Maklumat
9 Nor Hulwana binti Said Penolong Pengurus
norhulwana@koopsahabat.my
Ext : 109
Unit Infrastruktur / ICT
10 Raihan binti Ramli Eksekutif 
raihan@koopsahabat.my
Ext : 136
Unit Sistem Maklumat
11 Nur Ayuni binti Abu Talib Eksekutif 
norayuni@koopsahabat.my
Ext :-
Bil Nama Pegawai Perincian
1 Nor Asmah binti Jaaffar Pengurus
asmah@koopsahabat.my
Ext : 165
2 Siti Noorasikin binti Abdul Hamid Eksekutif Kanan
noorasikin@koopsahabat.my
Ext : 157
3 Mohd Amir bin Ishak Eksekutif
amir@koopsahabat.my
Ext : 156
4 Abdul Musidi bin Mat Amin Penolong Eksekutif
musidi@koopsahabat.my
Ext : 159
Bil Nama Pegawai Perincian
1 Nor Azlina Binti Azahary Pengurus
norazlina@koopsahabat.my
Ext : -
Seksyen Pengilangan
2 KOSONG Eksekutif
Seksyen Peruncitan
3 KOSONG Eksekutif
4 Nur Hasliza binti Zakaria Penolong Eksekutif
hasliza@koopsahabat.my
Ext : 153
5 KOSONG Eksekutif
Seksyen Pembekalan
6 KOSONG Eksekutif
Seksyen Pelaburan Korporat
7 KOSONG Eksekutif
Bil Nama Pegawai Perincian
1 Hayati binti Asmari Pengurus
yatiasmari@koopsahabat.my
Ext : 125
Seksyen Keanggotaan
2 Normastura binti Ab Rahman Penolong Pengurus (Mangku)
nor.mastura@koopsahabat.my
Ext : 123
3 Fikri Izaidi bin Ya'acob Eksekutif (Mangku)
fikri.izaidi@koopsahabat.my
Ext : 120
Unit Khidmat Pengurusan Anggota
4 Nur Hidayatul Akmal binti Ismail Penolong Eksekutif
akma@koopsahabat.my
Ext : 124
Unit Penyelesaian Anggota
5 Zainiza binti Mat Sukor Penolong Eksekutif 
zainiza@koopsahabat.my
Ext : 119
Unit Dokumentasi & Kawal Selia
6 KOSONG Penolong Eksekutif
7 Nor Atikah binti Mat Jusoh Kerani
atikah@koopsahabat.my
Ext : 124
Seksyen Korporat
Unit Lapangan
8 Mohd Shafiq bin Mohamad Rafeek Eksekutif Kanan
(Zon Utara)shafiq.rafeek@koopsahabat.my
9 Nor Asiah binti Hussain Pembantu Zon (Zon Utara)
asiah@koopsahabat.my
10 Nor Khairiah binti Mohd Angsor Eksekutif Kanan (Zon Tengah)
nor.khairiah@koopsahabat.my
11 Iskandar Dzulkarnain bin Zainuddin Pembantu Zon (Zon Tengah)
isdzul@koopsahabat.my
12 Wan Nurul Farah Izyana binti Wan Hanafi Eksekutif Kanan (Zon Timur)
farah@koopsahabat.my
13 Mohd Ikhwan bin Arifin Pembantu Zon (Zon Timur)
md.ikhwan@koopsahabat.my
14 Nursyaida Amira bini Mohd Noor Eksekutif (Zon Selatan)
amira@koopsahabat.my
15 KOSONG Pembantu Zon (Zon Selatan)
16 Mohamad Suffian bin Sulan Eksekutif Kanan (Zon Sabah)
m.suffian@koopsahabat.my
17 Norsridewi binti Alizaman Pembantu Zon (Zon Sabah)
norsridewi@koopsahabat.my
18 Muhammad Adam Muhaimin bin Dinggai Eksekutif Kanan (Zon Sarawak)
adam@koopsahabat.my
19 Abu Nazrie bin Abu Seman Pembantu Zon (Zon Sarawak)
abunazrie@koopsahabat.my
Unit Program Strategik
20 Siti Noorsidah binti Abd Rani Penolong Eksekutif 
noorsidah@koopsahabat.my
Ext : 121
Unit Komunikasi Korporat
21 KOSONG Penolong Eksekutif
22 Abu Supian bin Khalid Penolong Eksekutif
abusupian@koopsahabat.my
Ext : 123
23 Salina binti Sa'ad Kerani
salinasaad@koopsahabat.my
Ext : 121
Bil Nama Pegawai Perincian
1 Suraiya binti Samsudin Eksekutif
suraiya@koopsahabat.my
Ext : 101
2 Syazwani binti Zulaimi Penolong Eksekutif
wanie@koopsahabat.my
Ext : 502
3 Nur Athirah binti Azizan Penolong Eksekutif
nurathirah@koopsahabat.my
Ext : 140
Bil Nama Pegawai Perincian
1 Ainul Mardhiah binti Mahadi Pegawai Undang-undang
a.mardhiah@koopsahabat.my
Ext : 148
2 KOSONG Penolong Eksekutif
3 Nurfadzreen binti Yusof Kerani
nurfadzreen@koopsahabat.my
Ext : 154
Bil Nama Pegawai Perincian
1 Nor Aziah binti Mokmin Penolong Pengurus
naziahm@koopsahabat.my
Ext : -
Unit Audit Pematuhan & Operasi
2 Mohd Fairuzafendi bin Ya’cob Eksekutif Audit
Ext : -
Unit Audit Pematuhan Syariah
3 Siti Nur Allyana binti Yaacob Penolong Eksekutif
allyana.yaacob@koopsahabat.my
Ext : -
4 Muhammad Nazril bin Jaafar Penolong Eksekutif
nazril@koopsahabat.my
Ext : -
Seksyen Pembangunan Hartanah
5 KOSONG Eksekutif
Ext : -
Bil Nama Pegawai Perincian
1 Kamarulnizam bin Idris Pengurus
kamarulnizam@koopsahabat.my
Ext : 
Seksyen Perhotelan
2 Zainal Azman bin Ab Rahman Penolong Pengurus
zainal@koopsahabat.my
Ext : -
Seksyen Pelaburan Hartanah
3 Siti Nurhasnida binti Md. Sabudin Penolong Pengurus
snurhasida@koopsahabat.my
Ext : -
4 Muhammad Nazril bin Jaafar Penolong Eksekutif
nazril@koopsahabat.my
Ext : -
Seksyen Pembangunan Hartanah
3 KOSONG Eksekutif
Ext : -
Bil Nama Pegawai Perincian
1 Akmal bin Abd Aziz Pengurus (Mangku)
akmal@koopsahabat.my
Ext : 
Seksyen Kelapa Sawit
2 Mohd Elyias bin Ab Ghapar Eksekutif
Mohd.elyias@koopsahabat.my
Ext : -
3 Siti Nor Izzati binti M. Jeffri Penolong Eksekutif
snizzati@koopsahabat.my
Ext : -
Seksyen Pembalakan
4 Kosong Eksekutif