HUBUNGI KAMI

Hubungi Kami

Suite 2-3, Jalan Cempaka SD12/1A,
Bandar Sri Damansara PJU9, 52200 Kuala Lumpur
Tel : 03 – 6270 1236/1224
Faks : 03 – 6270 1237
Alamat Emel : info@koopsahabat.my
Perincian
Jika terdapat sebarang pertanyaan atau kesulitan, bolehlah menghubungi Pegawai Keanggotaan di talian seperti berikut :-

011-1072 3138 (melalui ‘whatsapp’)
keanggotaan@koopsahabat.my (secara emel)

Bil Nama Pegawai Perincian
1 Muhammad Afham b. Mohd Edross Pegawai
603-6270 1236 EXT:147
2 Nurul Nurfarahin bt. Sazali Pegawai
603-6270 1236 EXT:147

Direktori Kakitangan

Bil Nama Pegawai Perincian
1 Mazri Bin Mahmood Ketua Pegawai Eksekutif
mazri@koopsahabat.my
Ext : 101
2 Mohd Suhairy Bin Mat Sari Pengurus Besar , Bahagian Pengurusan & Korporat
m.suhairy@koopsahabat.my
Ext : 115
3 Azlan Bin Jamil Pengurus Besar, Bahagian Pelaburan & Perniagaan
azlan@koopsahabat.my
Ext : 801
Bil Nama Pegawai Perincian
1 Azman Bin Arif Pengurus
azman@koopsahabat.my
Ext : 116
2 Nor Mohd Hafez Bin Rashid Penolong Pengurus
hafezrashid@koopsahabat.my
Ext : 115
Seksyen Pengurusan
3 Ameerul Ikhram Bin Razali Eksekutif
ameerul@koopsahabat.my
Ext : 117
4 Siti Maisarah Binti Abdullah Kerani 
maisarah@koopsahabat.my
Ext : 141
Seksyen Pembangunan
5 Rosfarni Binti Abdul Rahim Penolong Eksekutif
rosfarni@koopsahabat.my
Ext : 143
Seksyen Pentadbiran
6 Norizan Binti Alias Eksekutif Kanan 
norizan@koopsahabat.my
Ext : 137
7 Siti Raihaniah Binti Abd Rahim Penolong Eksekutif
raiha@koopsahabat.my
Ext : 110
8 Nur Fariyana Binti Ahmad Kerani
fariyana@koopsahabat.my
Ext : 100
9 Mohd Fazli Bin Saari Pemandu
10 Mohd Suhaimi Bin Mat Ludin Pemandu
11 Muhammad Syukri Bin Mohd Ruslan Pemandu
Seksyen Pengurusan Aset
12 Muhammad Faizzul Bin Magis @ Aziz Eksekutif Aset
faizzul@koopsahabat.my
Ext : 111
Seksyen Teknologi Maklumat
13 Nor Hulwana Binti Said Penolong Pengurus
norhulwana@koopsahabat.my
Ext : 109
Unit Infrastruktur / ICT
14 Raihan Binti Ramli Eksekutif 
raihan@koopsahabat.my
Ext : 136
Unit Sistem Maklumat
15 Nur Ayuni Binti Abu Talib Eksekutif 
norayuni@koopsahabat.my
Ext : 113
Bil Nama Pegawai Perincian
1 Hayati Binti Asmari Pengurus
yatiasmari@koopsahabat.my
Ext : 125
Seksyen Keanggotaan
2 Normastura Binti Ab Rahman Penolong Pengurus (Mangku)
nor.mastura@koopsahabat.my
Ext : 123
3 Fikri Izaidi Bin Ya'acob Eksekutif (Mangku)
fikri.izaidi@koopsahabat.my
Ext : 120
Unit Khidmat Pengurusan Anggota
4 Nur Hidayatul Akmal Binti Ismail Penolong Eksekutif
akma@koopsahabat.my
Ext : 124
Unit Penyelesaian Anggota
5 Zainiza Binti Mat Sukor Penolong Eksekutif 
zainiza@koopsahabat.my
Ext : 119
Unit Dokumentasi & Kawal Selia
6 Nor Atikah Binti Mat Jusoh Kerani
atikah@koopsahabat.my
Ext : 124
Unit Komunikasi Korporat
7 Siti Noorsidah Binti Abd Rani Penolong Eksekutif 
noorsidah@koopsahabat.my
Ext : 121
8 Abu Supian Bin Khalid Penolong Eksekutif
abusupian@koopsahabat.my
Ext : 123
9 Tg. Irfan Hsyiemi Bin Tg. Zulfikar Penolong Eksekutif
irfanhasyiemi@koopsahabat.my
Ext : 123
10 Salina Binti Sa'ad Kerani
salinasaad@koopsahabat.my
Ext : 121
Seksyen Korporat
Unit Lapangan
11 Mohd Shafiq Bin Mohamad Rafeek Pegawai Zon (Zon Utara)
shafiq.rafeek@koopsahabat.my
12 Nor Asiah Binti Hussain Pembantu Zon (Zon Utara)
asiah@koopsahabat.my
13 Nur Azera Binti Abdul Rahim Pembantu Zon (Zon Utara)
azera@koopsahabat.my
14 Nor Khairiah Binti Mohd Angsor Pegawai Zon (Zon Tengah)
nor.khairiah@koopsahabat.my
15 Iskandar Dzulkarnain Bin Zainuddin Pembantu Zon (Zon Tengah)
isdzul@koopsahabat.my
16 Nursyaida Amira Bin Mohd Noor Pegawai Zon (Zon Selatan)
amira@koopsahabat.my
17 Nur Abdul Azim Bin Azmi Pembantu Zon (Zon Selatan)
abdulazim@koopsahabat.my
18 Wan Nurul Farah Izyana Binti Wan Hanafi Pegawai Zon (Zon Timur)
farah@koopsahabat.my
19 Siti Ramiza Binti Rahim Pembantu Zon (Zon Timur)
sitiramiza@koopsahabat.my
20 Mohd Ikhwan Bin Arifin Pembantu Zon (Zon Timur)
md.ikhwan@koopsahabat.my
21 Mohamad Suffian Bin Sulan Pegawai Zon (Zon Sabah)
m.suffian@koopsahabat.my
22 Norsridewi Binti Alizaman Pembantu Zon (Zon Sabah)
norsridewi@koopsahabat.my
23 Muhammad Adam Muhaimin Bin Dinggai Pegawai Zon (Zon Sarawak)
adam@koopsahabat.my
24 Abu Nazrie Bin Abu Seman Pembantu Zon (Zon Sarawak)
abunazrie@koopsahabat.my
Bil Nama Pegawai Perincian
1 Izy Shah Bin Ismail Pengurus Kanan (Mangku)
izy.shah@koopsahabat.my
Ext : 401
Seksyen Kewangan
2 Mohd Nazrin Bin Mustafa Pengurus
m.nazrin@koopsahabat.my
Ext : 149
3 Siti Najwa Binti Sheik Maarof Eksekutif
najwa@koopsahabat.my
Ext : 406
4 Noor Asiah Binti Baharuddin Eksekutif
noorasiah@koopsahabat.my
Ext : 403
5 Nor Afiqah Binti Mohd Hasni Penolong Eksekutif
nor.afiqah@koopsahabat.my
Ext : 404
6 Nur Hasanah Binti Mohd Nasir Kerani
hasanahmnasir@koopsahabat.my
Ext : 405
Seksyen Akaun Utama
7 Maria Binti Mohd Din Penolong Pengurus (Percubaan)
maria@koopsahabat.my
Ext : 301
8 Hasanah Binti Abdul Rahman Eksekutif
hasanah@koopsahabat.my
Ext : 104
9 Noradzreen Binti Mohamad Ariff Eksekutif
azreen.ariff@koopsahabat.my
Ext : 801
10 Nur Suhailah Binti Samsudin Penolong Eksekutif
suhailah@koopsahabat.my
Ext : 106
11 Maizatul Izati Binti Mohd Azizi Penolong Eksekutif
maizatul@koopsahabat.my
Ext : 701
12 Siti Nur Azizah Binti Abdul Hizam Kerani
nurazizah@koopsahabat.my
Ext : 107
13 Nur Syafiqah Binti Mohd Yaman Kerani
syafiqah@koopsahabat.my
Ext : 105
Seksyen Akaun Subsidiari
14 Yusnida Binti Ab Ghani Pengurus (Mangku)
yusnida@koopsahabat.my
Ext : 103
15 Mohd Soufi Bin Jamak Eksekutif Kanan (Mangku)
soufi@koopsahabat.my
Ext : 112
16 Muhammad Azrie Bin Ramli Penolong Eksekutif
azrie@koopsahabat.my
Ext : 166
Unit Tabung Kumpulan
17 Muhammad Afham Bin Mohd Edross Eksekutif (Mangku)
afhamedross@koopsahabat.my
Ext : 150
18 Nurul Nurfarahin Binti Sazali Penolong Eksekutif
farahin@koopsahabat.my
Ext : 147
Bil Nama Pegawai Perincian
1 Nor Azlina Binti Azahary Pengurus
norazlina@koopsahabat.my
Ext : 168
Seksyen Pelaburan Korporat
2 Mohammad Syahrir Bin Mawasi Eksekutif Kanan
mohdsyahrir@koopsahabat.my
Ext : -
3 Mohd Nazirul Najmi Bin Mohd Othman Eksekutif
nazirul@koopsahabat.my
Ext : 169
Bil Nama Pegawai Perincian
1 Ahmad Firdaus Bin Yusoff Pengurus
ahmadfirdaus@koopsahabat.my
Ext : 172
2 Kamarulnizam Bin Idris Pengurus Projek
kamarulnizam@koopsahabat.my
Ext : 173
Seksyen Perhotelan
3 Zainal Azman Bin Ab Rahman Penolong Pengurus
zainal@koopsahabat.my
Ext : -
Seksyen Pelaburan Hartanah
4 Siti Nurhasnida Binti Md. Sabudin Penolong Pengurus
snurhasnida@koopsahabat.my
Ext : 180
5 Muhammad Nazril Bin Jaafar Penolong Eksekutif
nazril@koopsahabat.my
Ext : 182
Seksyen Pembangunan Hartanah
6 Marhanis Binti Che Muda Eksekutif Kanan
marhanis@koopsahabat.my
Ext : -
Bil Nama Pegawai Perincian
1 Nasaruddin Bin Zahari Pengurus
nasar@koopsahabat.my
Ext : 172
Seksyen Kelapa Sawit
2 KOSONG Eksekutif
-
Ext : 187
3 Siti Nor Izzati Binti M. Jeffri Penolong Eksekutif
snizzati@koopsahabat.my
Ext : 185
Seksyen Pembalakan
4 Kosong Eksekutif
Bil Nama Pegawai Perincian
1 Saifuddin Bin Sulaiman Pengurus Kanan
saifuddin.s@koopsahabat.my
Ext : 162
2 Siti Noorasikin Binti Abdul Hamid Eksekutif Kanan
noorasikin@koopsahabat.my
Ext : 157
3 Mohd Amir Bin Ishak Eksekutif
amir@koopsahabat.my
Ext : 156
4 Mohammad Fadhil Bin Abdul Kadir Eksekutif
m.fadhil@koopsahabat.my
Ext : 159
5 Abdul Musidi Bin Mat Amin Penolong Eksekutif
musidi@koopsahabat.my
Ext : 158
Unit i-Usahawan
6 Nor Hasida Binti Khamis Penolong Eksekutif
norhasida@koopsahabat.my
Ext : 179
7 Nur Amalina Binti Ismail Penolong Eksekutif
amalina@koopsahabat.my
Ext : 179
Bil Nama Pegawai Perincian
Bil Nama Pegawai Perincian
1 Suraiya Binti Samsudin Eksekutif
suraiya@koopsahabat.my
Ext : 102
2 Syazwani Binti Zulaimi Penolong Eksekutif
wanie@koopsahabat.my
Ext : 502
3 Nur Athirah Binti Azizan Penolong Eksekutif
nurathirah@koopsahabat.my
Ext : 140
4 Nur Husna Binti Ismail Penolong Eksekutif
husnaismail@koopsahabat.my
Ext : 142
Bil Nama Pegawai Perincian
1 Ainul Mardhiah Binti Mahadi Pegawai Undang-undang
a.mardhiah@koopsahabat.my
Ext : 118
2 Nur Hidayu Amira Binti Mohamed Penolong Eksekutif
hidayuamira@koopsahabat.my
Ext : 402
3 Nurfadzreen Binti Yusof Kerani
nurfadzreen@koopsahabat.my
Ext : 402
Bil Nama Pegawai Perincian
1 Nor Aziah Binti Mokmin Penolong Pengurus
naziahm@koopsahabat.my
Ext : 161
Unit Audit Operasi & Siasatan
2 Mohd Fairuzafendi Bin Ya’cob Eksekutif Audit
fairuzafendi@koopsahabat.my
Ext : 165
3 Mohd Firdhaus Bin Shaharin Eksekutif Audit
firdhaus@koopsahabat.my
Ext : 154
4 Syarafina Syamim Binti Mohammad Nasir Penolong Eksekutif
syamimnasir@koopsahabat.my
Ext : 153
Unit Audit Ar Rahnu & Pentadbiran
5 KOSONG Eksekutif
-
Ext : -
6 Che Amiruldin Bin Che Him Penolong Eksekutif
amiruldin@koopsahabat.my
Ext : 155
Unit Audit Pematuhan Syariah
7 KOSONG Eksekutif
-
Ext : -
8 Siti Nur Allyana Binti Yaacob Penolong Eksekutif
allyana.yaacob@koopsahabat.my
Ext : 152