HUBUNGI KAMI

Hubungi Kami

Suite 2-3, Jalan Cempaka SD12/1A,
Bandar Sri Damansara PJU9, 52200 Kuala Lumpur
Tel : 03 – 6270 1236/1224
Faks : 03 – 6270 1237
Alamat Emel : info@koopsahabat.my
Perincian
Jika terdapat sebarang pertanyaan atau kesulitan, bolehlah menghubungi Pegawai Keanggotaan di talian seperti berikut :-

011-1072 3138 (melalui ‘whatsapp’)
keanggotaan@koopsahabat.my (secara emel)

Bil Nama Pegawai Perincian
1 Muhammad Afham b. Mohd Edross
  • Pegawai
    03-6270 1236 EXT:150
  • 018-353 4404 
2 Nurul Nurfarahin bt. Sazali
  • Pegawai
    03-6270 1236 EXT:147
  • 018-353 4404 

Direktori Kakitangan

Bil Nama Pegawai Perincian
1 Mazri bin Mahmood Ketua Pegawai Eksekutif Kumpulan
mazri@koopsahabat.my
Ext : 101
2 Mohd Suhairy bin Mat Sari Pengurus Besar , Bahagian Pengurusan & Korporat
m.suhairy@koopsahabat.my
Ext : 115
3 Md Azman bin Hashim Pengurus Besar , Bahagian Pelaburan & Perniagaan
md.azman@koopsahabat.my
Ext :160
4 Mohd Syarafuddin bin Abdul Rahmanr Pembantu Peribadi
syarafuddin@koopsahabat.my
Ext : 102
Bil Nama Pegawai Perincian
1 Ainul Mardhiah binti Mahadi Pengurus
a.mardhiah@koopsahabat.my
Ext : 118
Seksyen Undang-undang
2 Nor Nazifah binti Ahmad Nordin Eksekutif
nazifah@koopsahabat.my
Ext : 402
3 Nur Hidayu Amira binti Mohamed Penolong Eksekutif
hidayuamira@koopsahabat.my
Ext : 402
Seksyen Kesetiausahaan
4 Suraiya binti Samsudin Eksekutif
suraiya@koopsahabat.my
Ext : 102
5 Nur Athirah binti Azizan Eksekutif
nurathirah@koopsahabat.my
Ext : 140
6 Nur Husna binti Ismail Penolong Eksekutif
husnaismail@koopsahabat.my
Ext : 502
Bil Nama Pegawai Perincian
1 Azman bin Arif Pengurus
azman@koopsahabat.my
Ext : 116
Seksyen Sumber Manusia
2 Nor Mohd Hafez bin Rashid Penolong Pengurus
hafezrashid@koopsahabat.my
Ext : 115
3 Husni bin Jalani Eksekutif Kanan
husni@koopsahabat.my
Ext : 117
4 Rosfarni binti Abdul Rahim Eksekutif
rosfarni@koopsahabat.my
Ext : 143
5 Siti Maisarah binti Abdullah Penolong Eksekutif
maisarah@koopsahabat.my
Ext : 141
6 Mohd Asri bin Shahudin Penolong Eksekutif
asri@koopsahabat.my
Ext : 144
Seksyen Pentadbiran
6 Norizan binti Alias Eksekutif Kanan 
norizan.alias@koopsahabat.my
Ext : 108
7 Muhammad Faizzul bin Magis @ Aziz Eksekutif Aset
faizzul@koopsahabat.my
Ext : 111
8 Shaun Paul Mitol Eksekutif Aset
shaun@koopsahabat.my
Ext : 111
9 Siti Raihaniah binti Abd Rahim Penolong Eksekutif
raiha@koopsahabat.my
Ext : 110
10 Syazwani binti Zulaimi Penolong Eksekutif
wanie@koopsahabat.my
Ext : 142
11 Nur Fariyana binti Ahmad Kerani
fariyana@koopsahabat.my
Ext : 100
12 Norfarahnis binti Mohamad Zahir Kerani
farahnis@koopsahabat.my
Ext : 137
13 Effandy Irwan bin Abu Bakar Technician
fendi@koopsahabat.my
Ext : 111
14 Mohd Fazli bin Saari Pemandu
15 Mohd Suhaimi bin Mat Ludin Pemandu
16 Muhammad Syukri bin Mohd Ruslan Pemandu
Bil Nama Pegawai Perincian
1 Nor Hulwana binti Said Penolong Pengurus
norhulwana@koopsahabat.my
Ext : 109
2 Raihan binti Ramli Eksekutif Kanan
raihan@koopsahabat.my
Ext : 136
3 Muhammad Zul Fadhli bin Kamal Kerani
fadhli@koopsahabat.my
Ext : 113
Bil Nama Pegawai Perincian
1 Hayati binti Asmari Pengurus Kanan
yatiasmari@koopsahabat.my
Ext : 200
Seksyen Keanggotaan
2 Normastura binti Ab Rahman Penolong Pengurus
nor.mastura@koopsahabat.my
Ext : 127
3 Fikri Izaidi bin Ya'acob Eksekutif
fikri.izaidi@koopsahabat.my
Ext : 164
Unit Khidmat Pengurusan Anggota
4 Nur Hidayatul Akmal binti Ismail Penolong Eksekutif
akma@koopsahabat.my
Ext : 189
Unit Penyelesaian Anggota
5 Siti Noorsidah binti Abd Rani Eksekutif 
noorsidah@koopsahabat.my
Ext : 163
Unit Dokumentasi & Kawal Selia
6 Nor Atikah binti Mat Jusoh Penolong Eksekutif
atikah@koopsahabat.my
Ext : 145
Unit Komunikasi Korporat
7 Mohd Iqbal bin Amir Nizamuddin Eksekutif
iqbal@koopsahabat.my
Ext : 128
8 Abu Supian bin Khalid Eksekutif
abusupian@koopsahabat.my
Ext : 195
9 Tg. Irfan Hsyiemi bin Tg. Zulfikar Penolong Eksekutif
irfanhasyiemi@koopsahabat.my
Ext : 196
10 Mohd Azwan bin Yaacob Penolong Eksekutif
azwan@koopsahabat.my
Ext : 192
11 Salina binti Sa'ad Penolong Eksekutif
salinasaad@koopsahabat.my
Ext : 193
12 Nur Asmida binti Md Nor Kerani
asmida@koopsahabat.my
Ext : 198
13 Nur Syafiqah binti Mohd Yaman Penolong Eksekutif
syafiqah@koopsahabat.my
Ext :146
14 Nurfadzreen binti Yusuf Penolong Eksekutif
nurfadzreen@koopsahabat.my
Ext :194
Seksyen Korporat
Unit Lapangan
15 Mohd Shafiq bin Mohamad Rafeek Penolong Pengurus Lapangan
shafiq.rafeek@koopsahabat.my
Ext :123
16 Mohammad Khairuddin bin Zulkhanain Kerani
khairuddin@koopsahabat.my
Ext : -
17 Nor Asiah binti Hussain Eksekutif (Zon Utara)
asiah@koopsahabat.my
18 Nur Azera binti Abdul Rahim Pembantu Zon (Zon Utara)
azera@koopsahabat.my
19 Nor Khairiah binti Mohd Angsor Eksekutif Kanan(Zon Tengah)
nor.khairiah@koopsahabat.my
20 Iskandar Dzulkarnain bin Zainuddin Penolong Eksekutif (Zon Tengah)
isdzul@koopsahabat.my
21 Nursyaida Amira binti Mohd Noor Eksekutif Kanan (Zon Selatan)
amira@koopsahabat.my
22 Nur Abdul Azim bin Azmi Pembantu Zon (Zon Selatan)
abdulazim@koopsahabat.my
23 Wan Nurul Farah Izyana binti Wan Hanafi Eksekutif Zon (Zon Timur)
farah@koopsahabat.my
24 Siti Ramiza binti Rahim Penolong Eksekutif (Zon Timur)
sitiramiza@koopsahabat.my
25 Mohd Ikhwan bin Arifin Penolong Eksekutif (Zon Timur)
md.ikhwan@koopsahabat.my
26 Mohamad Suffian bin Sulan Eksekutif Kanan (Zon Sabah)
m.suffian@koopsahabat.my
27 Norsridewi binti Alizaman Penolong Eksekutif (Zon Sabah)
norsridewi@koopsahabat.my
28 Muhammad Adam Muhaimin bin Dinggai Eksekutif Kanan (Zon Sarawak)
adam@koopsahabat.my
27 Abu Nazrie bin Abu Seman Pembantu Zon (Zon Sarawak)
abunazrie@koopsahabat.my
Bil Nama Pegawai Perincian
1 Yusnida binti Ab Ghani Pengurus (Ketua Jabatan)
yusnida@koopsahabat.my
Ext : 103
Seksyen Kewangan
2 Mohd Nazrin bin Mustafa Pengurus
m.nazrin@koopsahabat.my
Ext : 149
3 Siti Najwa binti Sheik Maarof Eksekutif
najwa@koopsahabat.my
Ext : 406
4 Noor Asiah binti Baharuddin Eksekutif
noorasiah@koopsahabat.my
Ext : 403
6 Muhammad Afham bin Mohd Edross Eksekutif
afhamedross@koopsahabat.my
Ext : 150
7 Nor Afiqah binti Mohd Hasni Penolong Eksekutif
nor.afiqah@koopsahabat.my
Ext : 404
8 Nurul Nurfarahin binti Sazali Penolong Eksekutif
farahin@koopsahabat.my
Ext : 147
9 Nik Muhamad Amin bin Ab Rahim Kerani
amin@koopsahabat.my
Ext : 405
10 Nadia Natrah bin Mohd Shariff Kerani
nadia@koopsahabat.my
Ext : 149
Seksyen Akaun Utama
11 Maria binti Mohd Din Pengurus
maria@koopsahabat.my
Ext : 301
12 Hasanah binti Abdul Rahman Eksekutif Kanan
hasanah@koopsahabat.my
Ext : 104
13 Norazreen binti Mohamad Ariff Eksekutif
azreen.ariff@koopsahabat.my
Ext : 801
14 Nur Suhailah binti Samsudin Eksekutif
suhailah@koopsahabat.my
Ext : 106
15 Mira Shaqila Binti Mahamad Isa Eksekutif
mirashaqila@koopsahabat.my
Ext : -
16 Maizatul Izati binti Mohd Azizi Penolong Eksekutif
maizatul@koopsahabat.my
Ext : 701
17 Siti Nur Azizah binti Abdul Hizam Penolong Eksekutif
nurazizah@koopsahabat.my
Ext : 107
18 Munira binti Mohd Mahti Penolong Eksekutif
munira@koopsahabat.my
Ext : -
19 Siti Nur Amira Binti Zainal Abidin Kerani
nuramira@koopsahabat.my
Ext : -
Seksyen Akaun Subsidiari
20 Mohd Soufi bin Jamak Eksekutif Kanan
soufi@koopsahabat.my
Ext : 112
21 Nur Syafiqha Binti Nidzar Eksekutif
nur.syafiqha@koopsahabat.my
Ext : -
22 Muhammad Azrie bin Ramli Penolong Eksekutif
azrie@koopsahabat.my
Ext : 166
Bil Nama Pegawai Perincian
1 Nor Aziah binti Mokmin Pengurus
naziahm@koopsahabat.my
Ext : 161
Seksyen Audit Operasi & Siasatan
2 Mohd Fairuzafendi bin Ya’cob Eksekutif
fairuzafendi@koopsahabat.my
Ext : 165
3 Syarafina Syamim binti Mohammad Nasir Penolong Eksekutif
syamimnasir@koopsahabat.my
Ext : 153
Seksyen Audit Ar Rahnu & Pentadbiran
4 Mohd Firdhaus bin Shaharim Eksekutif
firdhaus@koopsahabat.my
Ext : 154
5 Che Amiruldin bin Che Him Penolong Eksekutif
amiruldin@koopsahabat.my
Ext : 155
Seksyen Audit Pematuhan Syariah
6 Siti Nur Allyana binti Yaacob Penolong Eksekutif
allyana.yaacob@koopsahabat.my
Ext : 152
Bil Nama Pegawai Perincian
1 Nor Azlina binti Azahary Pengurus168
2 Zainiza binti Mat Sukor Eksekutif
zainiza@koopsahabat.my
Ext : 171
3 Mohamad Syazwan bin Mohd Norizan Eksekutif (Pematuhan)
m.syazwan@koopsahabat.my
Ext : 171
Bil Nama Pegawai Perincian
1 Saifuddin bin Sulaiman Pengurus Kanan
saifuddin.s@koopsahabat.my
Ext : 162
Unit Sahabat Ar Rahnu
2 Siti Noorasikin binti Abdul Hamid Penolong Pengurus
noorasikin@koopsahabat.my
Ext : 157
3 Mohd Amir bin Ishak Eksekutif
amir@koopsahabat.my
Ext : 156
4 Mohammad Fadhil bin Abdul Kadir Eksekutif
m.fadhil@koopsahabat.my
Ext : 159
5 Abdul Musidi bin Mat Amin Penolong Eksekutif
musidi@koopsahabat.my
Ext : 158
6 Nik Ruslina binti Che Rahani Kerani
nikruslina@koopsahabat
Ext : -
Unit i-Usahawan
7 Abdul Wafi bin Rosli Penolong Pengurus
abdulwafi@koopsahabat.my
Ext : 175
8 Nur Faeezah Najwa binti Abd Rahman Eksekutif
nfaeezah@koopsahabat.my
Ext : 179
9 Nor Hasida binti Khamis Penolong Eksekutif
norhasida@koopsahabat.my
Ext : 179
10 Nur Amalina binti Ismail Penolong Eksekutif
amalina@koopsahabat.my
Ext : 179
11 Hazirah Izzati binti Mat Yayi@Mohd Nawi Kerani
hazirahmnawi@koopsahabat.my
Ext :175
Bil Nama Pegawai Perincian
1 Ahmad Firdaus bin Yusoff Pengurus
ahmadfirdaus@koopsahabat.my
Ext : 173
Seksyen Perhotelan
2 Zainal Azman bin Ab Rahman Penolong Pengurus
zainal@koopsahabat.my
Ext : -
Seksyen Pelaburan Hartanah
3 Siti Nurhasnida binti Md. Sabudin Penolong Pengurus
snurhasnida@koopsahabat.my
Ext : 185
4 Muhammad Nazril bin Jaafar Eksekutif
nazril@koopsahabat.my
Ext : 180
Seksyen Pembangunan Hartanah
6 Marhanis binti Che Muda Eksekutif Kanan
marhanis@koopsahabat.my
Ext : 186
6 Mohamad Mustaqim bin Mustafa Kamal Eksekutif
mustaqim@koopsahabat.my
Ext : 173
6 Norazlin binti Abu Bakar Kerani Kanan
norazlin@koopsahabat.my
Ext : 185
6 Noorfaeza binti Hamzah Kerani
noorfaeza@koopsahabat.my
Ext : 180
Bil Nama Pegawai Perincian
1 Nasaruddin bin Zahari Pengurus
nasar@koopsahabat.my
Ext : -
2 Mohd Elyias bin Ab Ghapar Penolong Pengurus
mohd.elyias@koopsahabat.my
Ext : -
3 Siti Nor Izzati binti M. Jeffri Penolong Eksekutif
snizzati@koopsahabat.my
Ext : 187
Bil Nama Pegawai Perincian
1 Izy Shah bin Ismail Pengurus Kanan
izy.shah@koopsahabat.my
Ext : 401
Seksyen Pelaburan Korporat
2 Mohammad Syahrir bin Mawasi Eksekutif Kanan
mohdsyahrir@koopsahabat.my
Ext : 169
3 Mohd Nazirul Najmi bin Mohd Othman Eksekutif
nazirul@koopsahabat.my
Ext : 169
4 Rahazlinda binti Yasok@Muhammad Eksekutif Kosmetik
rahazlinda@koopsahabat.my
Ext : -
5 Nur Hazirah binti Hamid Penolong Eksekutif
hazirah@koopsahabat.my
Ext : 169
6 Fatimah Mazidah binti Md. Zain Kerani
fatimah@koopsahabat.my
Ext : 169